مقالات

جهت کسب و کار موفق به وب سایت نیاز است؟

جهت کسب و کاری موفق به وب سایت نیاز است؟

۱۴ دی, ۱۳۹۶مدیرمقالاتدیدگاه بگذاریدبرچسب‌ها, , , ,

جهت کسب و کاری موفق به وب سایت نیاز است؟

جالب است بدانیم، امروزه بیش از ۶۶ درصد مردم ایران در حال استفاده از اینترنت هستند. پس می توان گفت جامعه ای به جمعیت ۵۳ میلیون نفر پیش روی ماست. حال چگونه می شود بهترین بازدهی را از این بازار داشته باشیم؟

جهت راه اندازی یک کسب و کار موفق نیاز به رعایت اصول برندسازی می باشد. یکی از مهم ترین زنجیره های برند سازی طراحی وب سایت می باشد. اما باید این موضوع را مد نظر داشت که هر وب سایت نمی تواند مناسب باشد و گاها برخی از وب سایت ها به برند ما لطمه خواهند زد.
جهت درک هر چه بهتر مفهوم وب سایت حرفه ای می توانید به قسمت نمونه کارهای شرکت توسعه گران آریاز مراجعه فرمائید.

از آنجایی که مخاطب وب سایت، از شرایط دفتر، شرکت، تعداد پرسنل و … شما نمی تواند آمار دقیقی داشته باشد، همواره باید به این نکته واقف بود که یک وب سایت مناسب می تواند کارگاه کوچکی را مانند کارخانه ای در نظر مخاطب نمایش دهد و همچنین یک وب سایت ضعیف می تواند آسیب های بسیاری را به برند شما وارد نماید. همچنین با داشتن یک وب سایت مناسب می توان از ۱۰۰ درصد پتانسیل فضاهای مجازی استفاده کرد و هر چه بهتر و بیشتر برند، محصول و … خود را به تمامی دنیا نشان دهیم.

برخی از مزیت های طراحی وب سایت:
۱- کسب وکار شما را تثبیت می نماید.
۲- اعتبار بیشتری کسب می کنید.
۳- مشتریان را به صورت ۲۴ ساعته از وضعیت به روز شما آگاه نگه می دارد.
۴- کسب و کار شما را جهانی می کند.
۵- به شما کمک می کند در زمان صرفه جویی کنید.
۶- به افزایش رضایت مشتری کمک می کند.

در پایان باید به این موضوع اشاره کرد که با توجه به عدم ثبات شبکه های اجتماعی در ایران (یوتیوب، فیس بوک، اینستاگرام و …) نیاز به داشتن یک وب سایت ضروری تر می باشد و هیچ وقت نباید شبکه های اجتماعی را جایگزین وب سایت دانست!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *