درباره ما

درباره شرکت توسعه گران آریاز

شرکت توسعه گران آریاز که فعالیت مؤسسین آن در عرصه IT به بیش از یک دهه بر می گردد، از فعالین حوزه طراحی سایت و برنامه نویسی موبایل در سطح کشور می باشد.

 • شماره ثبت
  ۵۷۱۴۱
 • شعار ما
  آریاز، توسعه دهنده راهبردهای شما
 • حوزه فعالیت
  مشاور، طراح و مجری پروژه های تحت وب

آن چه که باعث شده شرکت های خصوصی و دولتی بسیاری شرکت توسعه گران آریاز را به عنوان مشاور و پیمانکار خود در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت خود انتخاب کرده و با اطمینان خاطر از آن بهره مند شوند، کارنامه درخشان این شرکت در حوزه تخصصی خود است.
استفاده از تکنیک های روز در طراحی و بهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن موبایل، داشتن مدارک بین الملی در حیطه کاری، پشتیبانی و پاسخگویی مداوم به مشتریان تنها بخشی از وجوه تمایز شرکت توسعه گران آریاز در مقیاس با شرکت های دیگر می باشد.

شرکت توسعه گران آریاز این افتخار را دارد که از همکاری نیروهای متخصص که بر تازه ترین دانش و تکنولوژی طراحی و برنامه نویسی سایت و همچنین ارائه خدمات بهینه سازی و بازاریابی اینترنتی مسلط هستند، بهره مند شود و بتواند خود را در قالب یکی از تخصصی ترین شرکت های فعال در زمینه مهندسی وب در ایران قرار دهد.
شرکت هایی که تمایل دارند در زمینه بهره مندی از قابلیت های دنیای مجازی و طراحی بهترین سایت اینترنتی برای خود، برتری خود را نسبت به رقبا اعمال نمایند، شاید توسعه گران آریاز را یگانه راه دست یابی به این هدف بدانند.

نظرات مشتریان

 • شرکت مهندسی بازرگانی آرمان توان پویا

  احتراماً بدینوسیله رضایت کامل خود را در خصوص طراحی و پیاده سازی سایت شرکت آرمان توان پویا با توجه به کیفیت و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی مناسب آن شرکت که نشان از اصل مشتری مداری است، اعلام میدارم.

  امین رضا جنتیان – مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره آرمان توان پویا
 • مشتریان آریاز - گروه تولیدی یادگار

  با عنایت به ارایه خدمات و همکاری مستمر شرکت آریاز پیمانکار این شرکت در خصوص پروژه طراحی وب سایت شرکتی و فروشگاهی شرکت یادگار، بدینوسیله از زحمات صورت گرفته توسط آن شرکت و کارشناسان محترم ایشان تقدیر و تشکر به عمل می آید.

  محمد الهی – مدیر واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی یادگار
 • علی اصغر عباس پور

  بی شک یک فعالیت مطلوب حاصل زحمت، پشتکار، دانش و خلاقیت است که این امر در خدمات آن مجموعه محترم به شرکت صنعت تاج دانه صبا کاملا مشهود است. لذا قدردان زحمات شما در طراحی وب سایت کارآمد که مزین به اخلاق نیکو و حرفه ای شما می باشد، هستیم.

  مدیر عامل شرکت تاج دانه صبا – علی اصغر عباس پور

مجوز ها