درباره ما

درباره شرکت توسعه گران آریاز

شرکت توسعه گران آریاز با مجوز فعالیت از سازمان ثبت شرکت ها با شماره ثبتی ۵۷۱۴۱ که فعالیت مؤسسین آن در عرصه IT به بیش از یک دهه بر می گردد، از فعالین حوزه طراحی سایت و برنامه نویسی موبایل در سطح کشور می باشد و در سال ۱۳۹۰ با شعار آریاز، توسعه دهنده راهبردهای شما فعالیت خود را آغاز نمود.

با عنایت به الطاف ایزد منان و با توجه به تفکرات مدیران مجموعه، اصول شرکت بر پایه مشتری مداری و کارآفرینی بنا گردیده و این موضوع موجبات استخدام ۱۲ پرسنل متخصص و فعال و همچنین اجرا و پیاده سازی بیش از ۲۰۰ پروژه طراحی وب سایت می باشد.

آن چه که باعث شده شرکت های خصوصی و دولتی بسیاری شرکت توسعه گران آریاز را به عنوان مشاور و پیمانکار خود در زمینه طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت انتخاب کرده و با اطمینان خاطر از خدمات آن بهره مند گردند، کارنامه درخشان این شرکت در حوزه تخصصی خود می باشد.

استفاده از تکنیک های روز در طراحی سایت، بهینه سازی سایت و اپلیکیشن های موبایل، داشتن مدارک بین الملی در حیطه کاری، پشتیبانی و پاسخگویی مداوم به مشتریان تنها بخشی از وجوه تمایز این شرکت در مقیاس با شرکت های دیگر می باشد.

شرکت توسعه گران آریاز این افتخار را دارد که از همکاری نیروهای متخصص که بر تازه ترین دانش و تکنولوژی طراحی و برنامه نویسی سایت و همچنین ارائه خدمات بهینه سازی و بازاریابی اینترنتی مسلط هستند، بهره مند گردد و بتواند خود را در زمره یکی از تخصصی ترین شرکت های فعال در زمینه مهندسی وب در ایران قرار دهد.

نظرات مشتریان

 • شرکت مهندسی بازرگانی آرمان توان پویا

  احتراماً بدینوسیله رضایت کامل خود را در خصوص طراحی و پیاده سازی سایت شرکت آرمان توان پویا با توجه به کیفیت و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی مناسب آن شرکت که نشان از اصل مشتری مداری است، اعلام میدارم.

  امین رضا جنتیان – مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره آرمان توان پویا
 • مشتریان آریاز - گروه تولیدی یادگار

  با عنایت به ارایه خدمات و همکاری مستمر شرکت آریاز پیمانکار این شرکت در خصوص پروژه طراحی وب سایت شرکتی و فروشگاهی شرکت یادگار، بدینوسیله از زحمات صورت گرفته توسط آن شرکت و کارشناسان محترم ایشان تقدیر و تشکر به عمل می آید.

  محمد الهی – مدیر واحد تحقیق و توسعه گروه تولیدی یادگار
 • علی اصغر عباس پور

  بی شک یک فعالیت مطلوب حاصل زحمت، پشتکار، دانش و خلاقیت است که این امر در خدمات آن مجموعه محترم به شرکت صنعت تاج دانه صبا کاملا مشهود است. لذا قدردان زحمات شما در طراحی وب سایت کارآمد که مزین به اخلاق نیکو و حرفه ای شما می باشد، هستیم.

  مدیر عامل شرکت تاج دانه صبا – علی اصغر عباس پور

مجوز ها