نمونه کارها

گروه چیتیکا

گروه چیتیکا

درباره گروه چیتیکا :

گروه چیتیکا در سال ۱۳۸۴ با تاسیس یک واحد تولید تخم مرغ شروع به فعالیت نموده و با توجه به اهدافی که مدنظر قرار داده بود وارد فاز تولید ریز مغذی های دام و طیور شد.
با توجه به اینکه هیئت موسس دارای تحصیلات عالی در زمینه تغذیه و مدیریت پرورش دام و طیور هستند. اهداف گروه را بر اساس تولید و نوآوری در زمینه های تغذیه و فیزیولوژی دام و طیور طراحی نمود و گروه تحقیق و توسعه با استخدام افراد جوان و متخصص در زمینه دام و طیور شکل گرفت. که بتواند نیاز صنعت به تولید ریزمغذی ها و نوآوری های مورد نیاز با متد جدید را برآورده نموده و کشور را در استقلال تولید در این زمینه یاری نماید.

طراحی وب سایت گروه چیتیکا :

طراحی سایت گروه چیتیکا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید و عرضه تخصصی توسعه دهنده نرم افزار های شبیه ساز سه بعدی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت گروه چیتیکا سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید و عرضه تخصصی توسعه دهنده نرم افزار های شبیه ساز سه بعدی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت گروه چیتیکا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گروه چیتیکا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه چیتیکا بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت گروه چیتیکا تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.