نمونه کارها

گروه هنری باهر

گروه هنری باهر

درباره گروه هنری باهر :

آرتیست و موسس گروه هنری باهر: سید مهدی امیری

دارای مهارت ها: عکاسی: صنعتی، خبری، سینمایی، مد و فَشِن، هنری (مستند اجتماعی) ، نورپردازی (فضای بسته و باز)، ویرایش (ادیت)، کارگردانی، مونتاژ و تدوین فیلم، آهنگسازی، صدابرداری

عضویت در: خانه عکاسان ایران، انجمن عکاسان ایران، انجمن عکاسان استان خراسان، سایت One X، سایت Model Mayham، انجمن عکاسان دنیا (FIAP)، صنف عکاسان و لابراتوار داران

طراحی وب سایت گروه هنری باهر :

طراحی سایت گروه هنری باهر یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت هنر عکاسی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت گروه هنری باهر سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه هنر عکاسی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت گروه هنری باهر از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گروه هنری باهر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه هنری باهر بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت گروه هنری باهر تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.