نمونه کارها

گروه فنی و مهندسی بهتاژ

گروه فنی و مهندسی بهتاژ

درباره گروه فنی و مهندسی بهتاژ  :

با فعالیت از تابستان سال 1381 در زمینه برق صنعت و ساختمان کار را شروع کرده ایم، با بدست آوردن تجربه های گروه مبحث های الکتریکی، الکترونیکی و الکتروتکنیک کار خود را گسترش داده.
از بهار سال 1388 پا به عرصه سیستم های امنیتی و نظارت تصویر گذاشته و در کنار تجربه های خود اطلاعات و مبحث فنی و پروژه ای خود را گسترده کرده ایم.
یا ورود تکنولوژی و گسترش تیم فنی مجموعه در بحث های درب های اتومات، و ارتباطات شبکه ای و لینک های رادیویی صوتی و تصویری و تکامل مجموعه ها با توکل به خداوند متعال و تلاش همیت گروه تا به حال توانسته ایم قدمی در این صنعت بگذاریم.

طراحی وب سایت گروه فنی و مهندسی بهتاژ :

طراحی سایت گروه فنی و مهندسی بهتاژ یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت طراحی، نظارت و اجرا در سیستم های امنیتی، دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن  شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت گروه فنی و مهندسی بهتاژ سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه  طراحی، نظارت و اجرا در سیستم های امنیتی، دوربین مداربسته و دزدگیر اماکن در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت گروه فنی و مهندسی بهتاژ از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گروه فنی و مهندسی بهتاژ از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه فنی و مهندسی بهتاژ بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت گروه فنی و مهندسی بهتاژ تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.