نمونه کارها

گروه تکنولوژی حامی (Hami3D)

گروه تکنولوژی حامی (Hami3D)

درباره گروه تکنولوژی حامی (Hami3D)  :

گروه تکنولوژی حامی(Hami3D) حاصل گرد هم آمدن جمعی از متخصصین و خبرگان در دانش: نورپردازی، فناوری اطلاعات، الکترونیک، طراحی و انمیشن بوده و کار خود را بطور حرفه ای از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده و توانسته در این عرصه، گام های بلندی را در راستای رشد و ارتقای صنعت نورپردازی سه بعدی و تعاملی، ساخت و تولید نرم افزار و تجهیزات الکترونیکی مدرن در ایران بردارد.

طراحی وب سایت گروه تکنولوژی حامی (Hami3D) :

طراحی سایت گروه تکنولوژی حامی یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت محصولات نورپردازی سه بعدی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت گروه تکنولوژی حامی سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه محصولات نورپردازی سه بعدی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت گروه تکنولوژی حامی  از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گروه تکنولوژی حامی  از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه تکنولوژی حامی بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت گروه تکنولوژی حامی تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.