نمونه کارها

گروه بازرگانی معدنی سنگ گارنت

گروه بازرگانی معدنی سنگ گارنت

درباره گروه بازرگانی معدنی سنگ گارنت  :

گروه بازگارنی معدنی سنگ گارنت با توجه به داشتن معادن مختلف سنگ گرانیت مروارید مشهد و وارد کننده مستقیم سنگ های وارداتی تضمین بهترین قیمت انواع سنگ ها را برای مشتریان خود دارد. همچنین این مجموعه با ارائه بهترین کیفیت جزو نامداران این صنعت می باشد.

طراحی وب سایت گروه بازرگانی معدنی سنگ گارنت  :

طراحی سایت گروه بازرگانی معدنی سنگ گارنت یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید انواع سنگ گرانیت شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت گروه بازرگانی معدنی سنگ گارنت سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید انواع سنگ گرانیت در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت گروه بازرگانی معدنی سنگ گارنت از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گروه بازرگانی معدنی سنگ گارنت از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه بازرگانی معدنی سنگ گارنت بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت گروه بازرگانی معدنی سنگ گارنت تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.