نمونه کارها

گروه بازرگانی برق بامشکی-رضایی

گروه بازرگانی برق بامشکی-رضایی

درباره گروه بازرگانی برق بامشکی-رضایی  :

بنیان گروه بازرگانی برق بامشکی-رضایی B&R در دهه پنجاه، توسط آقای سید علی بامشکی بر اساس صداقت، انصاف و کمرات نهاده شد.

پیوستن جناب آقای مسعود رضایی به عنوان شریک تجاری در سال 1366، نقطه عطفی بود در پیشرفت قابل ملاحظه و تحقق خط مشی تدوین شده توسط معمار گروه بازرگانی برق بامشکی-رضایی.

اکنون با گذشت بیش از نیم قرن از فعالیت چشمگیر و موفقیت های خیره کننده، نسل دوم مدیران این گروه آقایان مهندس سید سعید بامشکی و مهندس محمد رضایی سکاندار و ادامه دهنده این مسیر دشوار هستند.

طراحی وب سایت گروه بازرگانی برق بامشکی-رضایی  :

طراحی سایت گروه بازرگانی برق بامشکی-رضایی یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تامین و توزیع تجهیزات الکتریکال شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت گروه بازرگانی برق بامشکی-رضایی سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه  تامین و توزیع تجهیزات الکتریکال در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت گروه بازرگانی برق بامشکی-رضایی از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گروه بازرگانی برق بامشکی-رضایی از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه بازرگانی برق بامشکی-رضایی بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت گروه بازرگانی برق بامشکی-رضایی تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.