نمونه کارها

گروه بارزگانی صنعتی رهاوین

گروه بارزگانی صنعتی رهاوین

درباره گروه بارزگانی صنعتی رهاوین :

گروه بازرگانی – صنعتی رهاوین تولید کننده در و پنجره آلومینیوم ترمال بریک و UPVC از سال ۱۳۸۷ با بهره گیری از دستگاه های تمام CNC در و پنجره دوجداره برند کرفت مولر و همچنین متخصصین دوره دیده از کشور ترکیه در زمینه تولید و نصب در استان خراسان رضوی (مشهد) فعالیت خود را آغاز نموده.

طراحی وب سایت گروه بارزگانی صنعتی رهاوین :

طراحی سایت گروه بارزگانی صنعتی رهاوین یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید کننده در و پنجره آلومینیوم شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت گروه بارزگانی صنعتی رهاوین سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید کننده در و پنجره آلومینیوم در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت گروه بارزگانی صنعتی رهاوین از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گروه بارزگانی صنعتی رهاوین از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه بارزگانی صنعتی رهاوین بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت گروه بارزگانی صنعتی رهاوین تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.