نمونه کارها

گروه آموزشی مهندس تقی زاده

گروه آموزشی مهندس تقی زاده

درباره گروه آموزشی مهندس تقی زاده :

شرکت شبیه سازی مهندس تقی زاده با سابقه بیش از 10 سال فعالیت، یکی از شرکت های پیشرو در زمینه نرم افزارهای معماری بشمار میرود. این شرکت از بدو تاسیس توانسته با تکیه بر نیروی انسانی ماهر و کارآمد خود و همچنین دانش روز دنیا پیشرفت عظیمی را در زمینه نرم افزارهای معماری کسب کرده و به جامعه مهندسی کشور انتقال دهد.
گستره خدمات شرکت شامل طراحی و شبیه سازی پروژه های مسکونی، تجاری، اداری، نمایشگاهی، محوطه سازی و تمامی شاخه های مرتبط با مباحث معماری و عمرانی می باشد.

در حال حاضر این شرکت در شهرهای تهران، مشهد، کرج و قزوین شعبه داشته و ضمن انتقال تجربیات خود از طریق دوره های سطح بالا به مهندسین گرامی و تربیت هزاران هنرجوی این نرم افزار ها، مدعی ارایه بهترین کیفیت خدمات شبیه سازی و طراحی در تمام کشور می باشد.

طراحی وب سایت گروه آموزشی مهندس تقی زاده :

طراحی سایت گروه آموزشی مهندس تقی زاده یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت نرم افزارهای معماری شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت گروه آموزشی مهندس تقی زاده سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه نرم افزارهای معماری در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت گروه آموزشی مهندس تقی زاده از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گروه آموزشی مهندس تقی زاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گروه آموزشی مهندس تقی زاده بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت گروه آموزشی مهندس تقی زاده تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.