نمونه کارها

گالری مجلل پامچال

گالری مجلل پامچال

درباره گالری مجلل پامچال :

مجموعه تولیدی بازرگانی پامچال با بیش از 30 سال سابقه تولید و همچنین واردات محصولات متنوعی از مبلمان، لوستر و روشنایی، انواع میز و صندلی، سرویس خواب و بسیاری از محصولات چوبی مرتبط دیگر آماده ارائه خدمات می باشد.

طراحی وب سایت گالری مجلل پامچال :

طراحی سایت گالری مجلل پامچال یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت مبلمان، لوستر و روشنایی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت گالری مجلل پامچال سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه مبلمان، لوستر و روشنایی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت گالری مجلل پامچال از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت گالری مجلل پامچال از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت گالری مجلل پامچال بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت گالری مجلل پامچال تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.