نمونه کارها

پایگاه بنا شهرفرنگ

پایگاه بنا شهرفرنگ

درباره پایگاه بنا شهرفرنگ :

پایگاه بنا، شهر، فرهنگ پایگاهی است خودجوش که در این مرحله بر دو پایه مطالعات و اتاق فکر* استوار است، که در جهت کسب تولید و ترویج شناخت در سطح عالی اما با زبان و اثرگذاری اجرایی و کارا در سطح مردمی می باشد. این پایگاه کوششی است برای بالا بردن سطح کیفی زندگی و رفاه روانی مردم جامعه توسط گردهمایی و هم اندیشی متخصصین و صاحب نظران رشته های متفاوت ولی مرتبط در جهت قدم برداشتن به سمت پاسخ دهی به مسایل چند بعدی و پیچیده ی دنیای امروز.

طراحی وب سایت پایگاه بنا شهرفرنگ :

طراحی سایت بنا شهرفرنگ یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت شرکتی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت بنا شهرفرنگ سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه شرکتی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت بنا شهرفرنگ از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت بنا شهرفرنگ  از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت بنا شهرفرنگ بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت بنا شهرفرنگ تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.