نمونه کارها

یکتا نوین تمبر

موسسه یکتا نوین تمبر

درباره موسسه یکتا نوین تمبر:

موسسه یکتا نوین تمبر در تاریخ 96/6/28 با عقد قرارداد با شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، فعالیت های خود در امر توسعه و بازاریابی و رونمایی و تولید انواع تمبر اختصاصی آغاز نموده است و تاکنون توانسته با بازاریابی و برنامه ریزی و طراحی استراتژی های گوناگون فروش و طراحی تمبرهای اختصاصی خاص در بازارهای داخلی و خارجی زبانزد خاص و عام گشته و در خصوص این سرویس پستی دارای مقام اول کشوری بوده و اساس کار در یکتا نوین تمبر بصورت گروهی بوده ( Team Working ) و تصمیم گیری ها جهت امر بازاریابی بصورت اتاق فکر مطرح و ایده برتر به ورطه عمل کشیده خواهد شد.

یکتا نوین تمبر یک نام تجاری با آرم و لوگوی ثبت شده بوده و موسسه فرهنگی، هنری یکتا نوین تمبر در حال اجرای مراحل اداری و ثبتی می باشد.

طراحی وب سایت موسسه یکتا نوین تمبر:

طراحی سایت موسسه فرهنگی، هنری یکتا نوین تمبر یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید انواع تمبر اختصاصی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت موسسه فرهنگی، هنری یکتا نوین تمبر سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید انواع تمبر اختصاصی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت موسسه فرهنگی، هنری یکتا نوین تمبر از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت موسسه فرهنگی، هنری یکتا نوین تمبر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت موسسه فرهنگی، هنری یکتا نوین تمبر بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت موسسه فرهنگی، هنری یکتا نوین تمبر تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.