نمونه کارها

مجتمع گردشگری قصر خورشید طرقبه

مجتمع گردشگری قصر خورشید طرقبه

درباره مجتمع گردشگری قصر خورشید طرقبه :

مجموعه تفریحی و توریستی قصر خورشید یکی از رستوران هایی است که به تازگی در منطقه توریستی طرقبه در مشهد افتتاح شده است. این رستوران دارای فضاهای بسیار بزرگ و کاملا سبز و آلاچیق های بسیار شیک می باشد. شما می توانید در ایام تعطیل و یا هنگام مسافرت به مشهد مقدس، از فضای تفریحی و توریستی این مجموعه بسیار شیک و شاد که دارای پرسنلی بسیار مودب و مبادی آداب هستند، استفاده کرده و در کنار خانواده لذت بودن در مشهد مقدس را بیشتر تجربه کنید.

طراحی وب سایت مجتمع گردشگری قصر خورشید طرقبه :

طراحی سایت مجتمع گردشگری قصر خورشید طرقبه یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت مجتمع گردشگری و رستوران شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت مجتمع گردشگری قصر خورشید طرقبه سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه مجتمع گردشگری و رستوران در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت مجتمع گردشگری قصر خورشید طرقبه از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت مجتمع گردشگری قصر خورشید طرقبه از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت مجتمع گردشگری قصر خورشید طرقبه بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت مجتمع گردشگری قصر خورشید طرقبه تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.