نمونه کارها

مبلمان خانه دقت

مبلمان خانه دقت

درباره مبلمان خانه دقت :

طراحی در خانه دقت به عنوان مغز متفکر حوزه تولید، وظیفه انتخاب، طراحی محصول جدید، بهینه سازی محصولات موجود، استاندارد سازی مواد و فرآیندها و ایجاد بانک اطلاعات فنی جامع را درقالب روش اجرائی طراحی بر عهده دارد. بررسی نیازهای مشتری، بررسی مشخصات محصولات خارجی، بررسی ابعاد آنتروپومتری، مشخصات ارگونومی وجنبه های زیبایی شناختی طرح در هر محصول به صورت پیوسته مد نظر قرار می گیرد. با بهره گیری از نظریات مشاورین مجرب و اساتید بنام در زمینه های ارگونومی، طراحی صنعتی، چوب، پارچه، چرم و به کمک پرسنل متخصص، طرح اولیه اصلاح و آماده می شود.

طراحی وب سایت مبلمان خانه دقت :

طراحی سایت مبلمان خانه دقت یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت مبلمان شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت مبلمان خانه دقت سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه مبلمان در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت مبلمان خانه دقت از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت مبلمان خانه دقت از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت مبلمان خانه دقت بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت مبلمان خانه دقت تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.