نمونه کارها

فروشگاه اینترنتی توسکام

فروشگاه اینترنتی توسکام

درباره فروشگاه اینترنتی توسکام :

فروشگاه اینترنتی توسکام، مرکز تخصصی فروش انواع ماشین های اداری، دستگاه های چاپ حرارتی، پرینتر و اسکنرهای سه بعدی، پلاتر، تجهیزات بانکی و فروشگاهی، کارتریج، مواد مصرفی و قطعات یدکی می باشد و نماینده رسمی شرکت های مادیران، آواژنگ، مانا کویر، سمارایان صنعت، لایف برد، فوژان اکسوم و فوژان تل در شرق کشور است.

طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی توسکام :

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی توسکام یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت فروشگاهی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت فروشگاه اینترنتی توسکام سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه فروشگاهی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی توسکام از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی توسکام از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت فروشگاه اینترنتی توسکام بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت فروشگاه اینترنتی توسکام تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.