نمونه کارها

مهراد چاشنی

صنایع غذایی مهراد چاشنی

درباره صنایع غذایی مهراد چاشنی :

صنایع غذایی مهراد چاشنی طوس، در سال 1380 با انگیزه تولید محصولی بومی و سنتی به نام زیتون پرورده با رویکرد تولید انبوه و صنعتی نمودن این فرآورده مفید و کامل غذایی، با نام تجاری ماه-راد آغاز به کار نمود. در این راستا به یاری خداوند متعال و همت و سخت کوشی پرسنل پرتوان شرکت، اولین فرآورده پس از پانزده ماه به سبد غذایی مردم عزیزمان وارد شد و درفاصله زمانی کوتاهی انواع دیگر آن در بسته بندی های متفاوت از جمله شیشه، قوطی فلزی و ظروف پلی پروپیلن در خط تولید قرار گرفت. این شرکت در ادامه فعالیت های رو به رشد خود محصولات متنوع دیگری از جمله انواع زیتون کنسروی، زیتون سیاه، زیتون پرشده با فلفل و انواع ترشی را به بازار عرضه نمود.

طراحی وب سایت صنایع غذایی مهراد چاشنی :

طراحی سایت صنایع غذایی مهراد چاشنی یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید محصول زیتون پرورده و انواع ترشی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت صنایع غذایی مهراد چاشنی سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید زیتون پرورده و انواع ترشی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت صنایع غذایی مهراد چاشنی از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت صنایع غذایی مهراد چاشنی از تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت صنایع غذایی مهراد چاشنی بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت صنایع غذایی مهراد چاشنی تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.