نمونه کارها

صنایع غذایی دیش دیش

صنایع غذایی دیش دیش

درباره صنایع غذایی دیش دیش :

شرکت تاتلی آروین توس در سال 1379 به صورت رسمی تاسیس شده و فعالیت خود را با سرلوحه قرار دادن اصول بهداشتی در تولید محصولات و استفاده از مواد اولیه طبیعی همراه با کیفیت بالا آغاز نموده که حاصل آن محصولات استاندارد با برند دیش دیش تحت نظارت متخصصان مواد غذایی و مسئولین بهداشت بوسیله دستگاه های مدرن تمام اتوماتیک و تمام استیل تولید و در بسته بندی جذاب و کاملا بهداشتی به بازار عرضه می شود. محصولات این شرکت شامل میوه ترش فرآوری، انواع لواشک و قره قروت و آلوچه فرآوری می باشد.

طراحی وب سایت صنایع غذایی دیش دیش :

طراحی سایت صنایع غذایی دیش دیش یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید انواع لواشک و قره قروت و آلوچه شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت صنایع غذایی دیش دیش سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید انواع لواشک و قره قروت و آلوچه در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت صنایع غذایی دیش دیش از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت صنایع غذایی دیش دیش از تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت صنایع غذایی دیش دیش بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت صنایع غذایی دیش دیش تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.