نمونه کارها

سنگ نیلوفر

صنایع سنگ نیلوفر

درباره صنایع سنگ نیلوفر :

صنایع سنگ نیلوفر از سال ۱۳۷۵ شروع به فعالیت نموده و توانسته مسیر خود را در جهت پیشبرد اهداف مورد نظر ادامه دهد و نقش بسزایی در امر بهبود کیفیت سنگ های ساختمانی داشته و موفقیت های مهمی در این بازار رقابتی کسب نماید، ما مفتخریم با بیش از ۲۰ سال تجربه در تامین سنگ های ساختمانی در خدمت فعالان این صنعت بوده و از این راه به بالندگی و شکوفایی میهن خدمت نماییم.
ورود به بازار جهانی و تجربه چندین ساله کارخانه جهت بهبود مستمر کیفیت ما را هر چه سریعتر به هدف خود که همانا رضایتمندی مشتریان است، می رساند. تحقق برنامه های راهبردی جهت فروش و ارائه محصولات با کیفیت و استفاده از تجهیزات کارآمد و به روز این مجموعه را متمایز از سایر مجموعه ها نموده است.

طراحی وب سایت صنایع سنگ نیلوفر :

طراحی سایت صنایع سنگ نیلوفر یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید انواع سنگ گرانیت شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت صنایع سنگ نیلوفر سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید انواع سنگ گرانیت در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت صنایع سنگ نیلوفر از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت صنایع سنگ نیلوفر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت صنایع سنگ نیلوفر بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت صنایع سنگ نیلوفر تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.