نمونه کارها

صنایع سنگ علیزاده

صنایع سنگ علیزاده

درباره صنایع سنگ علیزاده :

صنایع سنگ علیزاده با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه عرضه سنگ گرانیت مروارید مشهد در منطقه شهر سنگ مشهد در حال فعالیت است. این شرکت با دارا بودن کارخانه سنگ گرانیت مروارید مشهد و همچنین کادری مجرب و متعهد آماده ارائه انواع تولیدات سنگی از جمله سنگ گرانیت مروارید، سنگ کوبیک، سنگ جدول، سنگ پله، سنگ تراورتن و انواع دیگر سنگ های ساختمانی به شما مشتری گرامی می باشد. شعار کادر ما در صنایع سنگ علیزاده، جلب رضایت مشتری ارجع تر از سود حاصله می باشد.

طراحی وب سایت صنایع سنگ علیزاده :

طراحی سایت صنایع سنگ علیزاده یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید انواع سنگ گرانیت شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت صنایع سنگ علیزاده سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید انواع سنگ گرانیت در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت صنایع سنگ علیزاده از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت صنایع سنگ علیزاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت صنایع سنگ علیزاده بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت صنایع سنگ علیزاده تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.