نمونه کارها

صنایع سنگ آرمان

صنایع سنگ آرمان

درباره صنایع سنگ آرمان :

صنایع سنگ آرمان با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه تولید انواع سنگ گرانیت، فعالیت رسمی خود را در زمینه تولید سنگ گرانیت مروارید مشهد در سال ۱۳۸۸ در منطقه شهر سنگ مشهد آغاز نمود. این شرکت با دارا بودن کارخانه سنگ گرانیت مروارید مشهد و همچنین کادری مجرب و متعهد آماده ارائه انواع تولیدات سنگی از جمله سنگ گرانیت مروارید، سنگ کوبیک، سنگ جدول، سنگ گرانیت، سنگ تراورتن و انواع دیگر سنگ های ساختمانی به شما مشتریان گرامی می باشد. شعار همکاران ما در صنایع سنگ آرمان، رضایت مشتری مهم تر از سود می باشد.

طراحی وب سایت صنایع سنگ آرمان :

طراحی سایت صنایع سنگ آرمان یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید انواع سنگ گرانیت شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت صنایع سنگ آرمان سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید انواع سنگ گرانیت در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت صنایع سنگ آرمان از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت صنایع سنگ آرمان از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت صنایع سنگ آرمان بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت صنایع سنگ آرمان تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.