نمونه کارها

آریا کارتن فردوس

صنایع بسته بندی آریا کارتن فردوس

درباره صنایع بسته بندی آریا کارتن فردوس :

درسال ۱۳۷۹ واحد تولیدی کوچکی بنام آقای احمد فقفوری و مرحوم آقای حسین قنبری  احداث و تولیدات خود را با یک دستگاه چاپ به صورت محدود آغاز نمود. این واحد تولیدی با تلاش و پشتکار و عرضه کارتن با کیفیت مطلوب و به موقع، توانست تقاضای روز افزون بازار را به سمت خود جذب نماید. بنابراین به منظور تامین نیاز ایجاد شده و افزایش توان تولید، این واحد مبادرت به توسعه و تاسیس شرکت صنایع بسته بندی آریا کارتن فردوس نمود و با اخذ  پروانه بهره برداری از سازمان صنعت معدن و تجارت در تاریخ  ۱۳۸۸/۳/۲ به ظرفیت ۵۰۰۰ تن در سال و با بهره گیری از انواع دستگاه های داخلی و خارجی تولید و چاپ کارتن در چهار رنگ به صورت چاپ روی کارتن و همچنین لمینیت پوستر، تولید انواع کارتن را آغاز کرد.

طراحی وب سایت صنایع بسته بندی آریا کارتن فردوس :

طراحی سایت صنایع بسته بندی آریا کارتن فردوس یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت صنایع بسته بندی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت صنایع بسته بندی آریا کارتن فردوس سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه صنایع بسته بندی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت صنایع بسته بندی آریا کارتن فردوس از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت صنایع بسته بندی آریا کارتن فردوس از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت صنایع بسته بندی آریا کارتن فردوس بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت صنایع بسته بندی آریا کارتن فردوس تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.