نمونه کارها

چای گل کوه بینالود

شرکت گل کوه بینالود

درباره شرکت گل کوه بینالود :

شرکت گل کوه بینالود به عنوان اولین تولید کننده چای و دمنوش ۱۰۰ درصد طبیعی بدون اسانس و افزودنی و نیز دمنوش های ترکیبی با اخذ مجوز دانش بنیان از معاونت فناوری نهاد ریاست جمهوری، فعالیت خود را در پارک علم و فناوری خراسان رضوی، وابسته به وزارت علوم و تحقیقات و فناوری، از سال ۱۳۸۶ آغاز نموده است این شرکت بعد از اخذ مجوزهای لازم از مراکز تولیدی و بهداشتی، از سال ۱۳۸۹ تجاری سازی محصول خود را شروع کرده است. تا کنون بیش از ۲۵ نوع دمنوش تی بگ و گرانول با همکاری اساتید برجسته دانشگاه در رشته های صنایع غذایی و گیاهان دارویی با فرمولاسیون علمی، تهیه و عرضه بازار کرده است.

طراحی وب سایت شرکت گل کوه بینالود :

طراحی سایت شرکت گل کوه بینالود یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید کننده چای و دمنوش شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت گل کوه بینالود سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید کننده چای و دمنوش در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت گل کوه بینالود از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت گل کوه بینالود از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت گل کوه بینالود بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت گل کوه بینالود تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.