نمونه کارها

شرکت کیمیا محاسب شرق

شرکت کیمیا محاسب شرق

درباره شرکت کیمیا محاسب شرق  :

گروه خدمات مالی کیمیا محاسب شرق با هدف ارائه خدمات مالی و مالیاتی با کیفیتی عالی آغاز به کار کرد و در مدت زمان اندک توانست به جایگاهی ارزشمند در بین موسسات و شرکت های ارائه دهنده و خدمات مالی و مالیاتی دست یابد که این موفقیت را مرهون تلاش مدیر متخصص و کارکنان توانمند خود است. با توجه به فضای رقابتی موجود در بازار؛ کیمیا محاسب شرق هدف اصلی خود را بر ارائه خدمات مطلوب بنا نهاده است، از این رو؛ ساختار و گروه متخصصی ایجاد نموده ایم تا بر اساس آن مشتریان بتوانند با کمترین دغدغه و نگرانی و نیز صرف کمترین هزینه و وقت به خواسته های خود در مباحث مالی و مالیاتی دست یابند.

طراحی وب سایت شرکت کیمیا محاسب شرق :

طراحی سایت شرکت کیمیا محاسب شرق یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت ارائه خدمات مالی و مالیاتی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت کیمیا محاسب شرق سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ارائه خدمات مالی و مالیاتی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت کیمیا محاسب شرق از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت کیمیا محاسب شرق از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت کیمیا محاسب شرق بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت کیمیا محاسب شرق تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.