نمونه کارها

شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور

شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور

درباره شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور :

شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور توس سازنده پمپ های تخصصی صنایع، مجموعه ای مهندسی و تولیدی (دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری خراسان) است که توانسته است به پشتوانه بیش از شصت سال تجربه در تولید و تأمین تجهیزات دوار در صنایع مختلف کشور از جمله نفت، گاز، پتروشیمی، نیروگاه و … نقش مؤثری ایفا نماید.
این مجموعه افتخار دارد که همواره توانسته است فرصت های گرانبهایی را به منظورِ کاهش هزینه ها و تضمین عملکرد پایدار محصول پیش روی کارفرمایان خود قرار داده و در لیست تأمین کنندگان (vendor list) بسیاری از کارفرمایان بزرگ کشور جای گیرد.

طراحی وب سایت شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور :

طراحی سایت شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت سازنده پمپ های تخصصی صنایع شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه سازنده پمپ های تخصصی صنایع در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت مهندسی ماشین های دوار خاور تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.