نمونه کارها

ساز آب شرق

شرکت مهندسین مشاور ساز آب شرق

درباره شرکت مهندسین مشاور ساز آب شرق :

شرکت مهندسین مشاور ساز آب شرق با تکیه برتجربیات و توان مهندسی خود و با توجه به فرصت های موجود و برنامه های آتی نسبت به گسترش دامنه فعالیت خدمات مهندسی مشاور در گروه های مهندسی آب، مهندسی کشاورزی، معماری و شهرسازی، راه وترابری و خدمات مشترک فنی که بیشتر مورد نیاز جامعه می باشد مبادرت نموده است.
مهندسی مشاور سازآب شرق دارای سندچشم انداز و استراتژیک می باشد که براساس آن آرمان شرکت تبدیل شدن به شرکت برتر مهندسی مشاور در سطح کشور است.

طراحی وب سایت شرکت مهندسین مشاور ساز آب شرق :

طراحی سایت شرکت مهندسین مشاور ساز آب شرق یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت طراحی، فروش و اجرای سیستم های برودتی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت مهندسین مشاور ساز آب شرق سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه طراحی، فروش و اجرای سیستم های برودتی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت مهندسین مشاور ساز آب شرق از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت مهندسین مشاور ساز آب شرق از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت مهندسین مشاور ساز آب شرق بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت مهندسین مشاور ساز آب شرق تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.