نمونه کارها

شرکت مهنا گستر

شرکت مهنا گستر

درباره شرکت مهنا گستر :

شرکت مهنا گستر آریا در راستای تحقق چشم انداز و شعـار اصلی خود مبنی بر” تامین کننده برتر محصولات و خدمات فنی مهندسی در حوزه طراحی، تولید، مونتاژ و ساخت تابلو های برق صنعتی، خانگی، مراکز داده و سایر محصولات و خدمات مرتبط در راستای صنایع فلزی ” و با تکیه بر مشتری مداری، پیشتازی در کیفیت و انعطاف پذیری بالا در اخذ فناوری های نوین، به تولید و توزیع انواع محصولات و خدمات صنایع فلزی در شرق کشور و همچنین صادرات محصول و خدمات فنی مهندسی به سایر بازارهای هدف برنامه ریزی نموده است. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ شروع و با تاکید بر کارایی، تحقیق و توسعه، نوآوری و سودآوری، افزایش اشتغال موثر و تعمیق ارزش های انسانی را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و تلاش می کند ارتباطی مبتنی بر ارزش های انسانی با کارکنان و مشتریان فراهم آورده و محصولات و خدمات خود را از طریق واحدهای صنعتی، بازرگانی و … به جامعه عرضه کند. از این رو خط مشی سازمان را به شرح ذیل پایه گذاری نموده است.

طراحی وب سایت شرکت مهنا گستر :

طراحی سایت شرکت مهنا گستر یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت برق صنعتی و خانگی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت مهنا گستر سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه برق صنعتی و خانگی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت مهنا گستر از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت مهنا گستر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت مهنا گستر بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت مهناگستر تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.