نمونه کارها

شرکت فرافن توس

شرکت فرافن توس

درباره شرکت فرافن توس :

فرافن توس در فعالیت خود را در سال ۱۳۷۴ با تولید انواع قالب های صنعتی ( پلاستیک، فلزی، دایکست ) شروع کرد و با ساخت قالب و قطعات پیچیده، خود را در بین صاحبان صنایع مطرح نمود.
اکنون خوشحالیم که مشتریانی وفادار داشته و برندی معتبر در صنایع قالبسازی محسوب می شویم.

طراحی وب سایت شرکت فرافن توس :

طراحی سایت شرکت فرافن توس یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید انواع قالب های صنعتی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت فرافن توس سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید انواع قالب های صنعتی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت فرافن توس از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت فرافن توس از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت فرافن توس بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت فرافن توس تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.