نمونه کارها

شرکت شیشه ایمنـی خراسان

درباره شرکت شیشه ایمنـی خراسان :

با توجه به شناخت بیشتر جامعه نسبت به کاربرد شیشه و برتری این کالا در مقایسه با دیگر مصالح در صنعت ساختمان و غیره و مصرف روز افزون شیشه در جامعه و با هدف ایجاد اشتغال بومی و رفع نیاز صنعت ساختمان به شیشه سکوریت از خارج و یا مرکز کشور ، تنی چند از بزرگان صنعت شیشه در سال 1370 اقدام به تشکیل و تاسیس شرکت شیشه ایمنی خراسان نمودند و پس از یک دهه فعالیت نسبی در سال 1380 با تغییر مالکیت و با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص و همچنین مدرنیزه نمودن خطوط تولید و متنوع شدن محصولات، هوای تازه و سرشار از نشاط به کالبد شرکت دمیده شد و ثمره تلاش مدیران و تمامی همکاران دستاورد کم نظیری را به ارمغان آورد به نحوی که در هر سال شاهد توسعه ساختمان ها و تجهیز واحدهای تخصصی و مستقل و مجهز به پیشرفته ترین ماشین آلات و فن آوری روز دنیا می باشیم.

طراحی وب سایت شرکت شیشه ایمنـی خراسان :

طراحی سایت شرکت شیشه ایمنی خراسان یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید شیشه های سکوریت ساختمانی  شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت شیشه ایمنی خراسان سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید شیشه های سکوریت ساختمانی  در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت شیشه ایمنی خراسان از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت شیشه ایمنی خراسان از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت شیشه ایمنی خراسان بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت شیشه ایمنی خراسان تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.