نمونه کارها

شرکت سجاد طب مشهد

شرکت سجاد طب مشهد

درباره شرکت سجاد طب مشهد  :

شرکت سجاد طب مشهد در سال ۱۳۶۰ به مدیریت حمید اردکانیان شروع به کار کرد. سجاد طب فعالیت خود را حول سه محور آزمایشگاهی، شیمیایی و پزشکی ادامه داد. در حال حاضر سجاد طب از فعالین حوزه کالاهای طب می باشد.
در طی ۳ دهه گذشته تمرکز ما بر روی مشتری بوده زیرا مشتری قلب تپنده هر مجموعه می باشد. سجاد طب با تکیه بر آخرین دانش های روز دنیا، ارائه مشاوره های پیش از فروش و نیز خدمات پس از فروش و همکاری با بهترین برندها در حوزه کالاهای طب، توانسته ایم رضایت کامل مشتریان و همراهان گرامی خود را کسب نمائیم.

طراحی وب سایت شرکت سجاد طب مشهد :

طراحی سایت شرکت سجاد طب مشهد یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت فروش و مشاوره کالاهای طب شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت سجاد طب مشهد سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه فروش و مشاوره کالاهای طب در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت سجاد طب مشهد از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت سجاد طب مشهد از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت سجاد طب مشهد بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت سجاد طب مشهد تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.