نمونه کارها

بوران صنعت دنا

شرکت بوران صنعت دنا

درباره شرکت بوران صنعت دنا :

بوران صنعت دنا با بیش از سه دهه فعالیت در صنعت تبرید با ارائه خدمات مشاوره، طراحی و اجرا و خدمات فنی مهندس، نظارت و اجرای سیستم های برودتی در هر دو سطح (فریونی و آمونیاکی) به صنایع کشور با اخذ چندین نمایندگی کشوری و بین المللی در سطح منطقه همچون : فریجل ایتالیا/ سابکول/ ماموت و … می باشد.

مدیریت و پرسنل شرکت بوران صنعت دنا مفتخر است گام مهم و موثری را در راستای اعتلای صنعت ایران عزیزمان با تاسیس و تجهیز چندین پروژه مهم ملی و محلی به مدد برترین برندهای مطرح و کیفیت بی نظیر مهیا شده توسط دستان پرتوان تلاشگران و صنعت گران این مرزوبوم برداشته است.

طراحی وب سایت شرکت بوران صنعت دنا :

طراحی سایت شرکت بوران صنعت دنا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت طراحی و اجرا و خدمات فنی مهندس، نظارت و اجرای سیستم های برودتی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت بوران صنعت دنا سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه نظارت و اجرای سیستم های برودتی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت بوران صنعت دنا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت بوران صنعت دنا از تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت بوران صنعت دنا بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت بوران صنعت دنا تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.