نمونه کارها

شرکت ارمغان طبیعت آسارا

شرکت ارمغان طبیعت آسارا

درباره شرکت ارمغان طبیعت آسارا:

تولید محصولات شوینده و بهداشتی که حتی الامکان از بکارگیری مواد مضر و آسیب رسان در آنها اجتناب شده و توان رقابت با بهترین برندهای خارجی را داشته و باوجود این با قیمتی مناسب در دسترس مصرف کنندگان قرار گیرد. تهیه فرمولاسیون بر پایه اصول و قواعد طب سنتی و ایرانی با محوریت گیاهان دارویی ودر عین حال مورد تأیید متخصصین پزشکی نوین.

طراحی وب سایت شرکت ارمغان طبیعت آسارا:

طراحی سایت شرکت ارمغان طبیعت آسارا یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی تولید محصولات شوینده و بهداشتی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت ارمغان طبیعت آسارا سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید محصولات شوینده و بهداشتی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت ارمغان طبیعت آسارا از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت ارمغان طبیعت آسارا از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت ارمغان طبیعت آسارا بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت ارمغان طبیعت آسارا تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.