نمونه کارها

شرکت ابر سیاح

شرکت ابر سیاح

درباره شرکت ابر سیاح :

کارخانه ابرسیاح در سال ۱۳۴۶ فعالیت خود را در زمینه تولید ابرهای نرم و فشرده و خوشخواب های طبی و فنری در فضایی بالغ بر ۱۰۰۰۰ مترمربع و با بهره گیری از پیشرفته ترین ماشین آلات و نیروی متخصص در شهر مشهد آغاز کرده است.

در طی این سال ها شرکت ابر برتر به دلیل بهینه سازی سیستم مدیریت وخط تولید و رعایت استانداردهای لازم و استفاده از بهترین مواد اولیه موفق به دریافت گواهینامه ها، مجوزها، تائیدیه ها و تندیس های بسیاری در زمینه کیفیت برتر تولید، کار آفرینی، ایمنی محیط کار و… شده است.

طراحی وب سایت شرکت ابر سیاح :

طراحی سایت شرکت ابر سیاح یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید ابرهای نرم و فشرده و خوشخواب های طبی و فنری شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت ابر سیاح سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید ابرهای نرم و فشرده و خوشخواب های طبی و فنری در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت ابر سیاح از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت ابر سیاح از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت ابر سیاح بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت ابر سیاح تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.