نمونه کارها

شرکت آس تک

شرکت آس تک

درباره شرکت آس تک :

  • عضو رسمی سندیکای صنایع آسانسور و پله برقی ایران
  • عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان خراسان رضوی
  • اخذ پروانه واحد طراحی و مونتاژ آسانسور و پله برقی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی
  • عضو انجمن تحقیق و توسعه استان خراسان رضوی
  • اخذ پروانه کسب از اتحادیه همگن شهر مشهد در رسته آسانسور و پله برقی

طراحی وب سایت شرکت آس تک :

طراحی سایت شرکت آس تک یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت صنایع آسانسور و پله برقی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت آس تک سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه صنایع آسانسور و پله برقی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت آس تک از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت آس تک از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت آس تک بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت آس تک تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.