نمونه کارها

سنگبری پارسیان (امیری)

درباره سنگبری پارسیان (امیری) :

سنگبری پارسیان (امیری) با تولید ماهیانه 4000 متر جدول با ابعاد مختلف در فعالیت می باشد موجودی جدول به حدود 50000 مترمربع می باشد این واحد تولیدی وابسته به معدن گرانیت مروارید پارسیان می باشد که 4 کارخانه معتبر این واحد تولیدی را حمایت می کند، لازم به ذکر هست که این 4 واحد تولیدی در سایزهای مختلف فعالیت می‌نمایند که بخش اعظمی از تولیداتش به کشورهای منطقه صادر می شود.

طراحی وب سایت سنگبری پارسیان (امیری) :

طراحی سایت سنگبری پارسیان (امیری) یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تولید انواع سنگ گرانیت شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت سنگبری پارسیان (امیری) سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید انواع سنگ گرانیت در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت سنگبری پارسیان (امیری) از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت سنگبری پارسیان (امیری) از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سنگبری پارسیان (امیری) بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت سنگبری پارسیان (امیری) تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.