نمونه کارها

سبز پوشش ایران

سبز پوشش ایران

درباره سبز پوشش ایران :

شرکت سبز پوشش فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود و از همان ابتدا با در اختیار داشتن نیروهای جوان و متخصص در زمینه مکانیزاسیون کشاورزی، روشی نوین را در تأمین ادوات کشاورزی، باغی و فضای سبز در پیش گرفت و توانست در مدت زمان کوتاهی، خود را به عنوان مجموعه ای قابل اعتماد دراین زمینه معرفی نماید.

شرکت سبز پوشش با استفاده از تجربه و توان فنی خود توانسته است محصولات باکیفیتی چون انواع تیلرکلتیواتور و علف زن از کمپانی های معتبر کشورهای چین و تایوان مطابق با استانداردها، شرایط جغرافیایی و اقتصادی کشور وارد نموده و با برند SPI همراه با سند و دفترچه راهنمای فارسی به بازار عرضه نماید.

همچنین با طراحی و ساخت انواع دنباله بندهای تیلرکلتیواتور، باعث افزایش کارایی این ادوات و در نتیجه باعث صرفه جویی در هزینه های کشاورزان گردید.

طراحی وب سایت سبز پوشش ایران :

طراحی سایت سبز پوشش ایران یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت ارائه دهنده سیستم های مکانیزه کشاورزی شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت سبز پوشش ایران سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ارائه دهنده سیستم های مکانیزه کشاورزی در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت سبز پوشش ایران از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت سبز پوشش ایران از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سبز پوشش ایران بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت سبز پوشش ایران تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.