نمونه کارها

سفریابان

سامانه فروش تور سفریابان

درباره سامانه فروش تور سفریابان :

با بیش از ۱۵ سال سابقه در راستای تورهای خارجی، داخلی و طبیعت گردی صدور ویزا و رزرو هتل در اقسا نقاط جهان

طراحی وب سایت سامانه فروش تور سفریابان :

طراحی سایت سامانه فروش تور سفریابان یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت سامانه فروش تور آنلاین شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت سامانه فروش تور سفریابان سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه  سامانه فروش تور آنلاین در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت سامانه فروش تور سفریابان از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت سامانه فروش تور سفریابان از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سامانه فروش تور سفریابان بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت سامانه فروش تور سفریابان تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.