نمونه کارها

جواهری مدالیان

جواهری مدالیان

درباره جواهری مدالیان :

سابقه تاریخی جواهرفروشی مدالیان به سال ۱۱۸۰ هجری بر می گردد.زمانی که مرحوم حاج محمدرضا مدالیان (که آن زمان هنوز با عنوان مدالیان شناخته نشده بود) فعالیت خود را در زمینه ترمه، کشمیر و عتیقه جات با کشورهای پاکستان، افغانستان و هند به صورت صادرات و واردات به وسیله شتر از راه بازرگانی ابریشم شروع کرد. پس از سالها فعالیت، فرزند آن مرحوم حاج مهدی مدالیان در سال ۱۲۷۰ تصمیم به ادامه راه پدر گرفت و علاوه بر فعالیتهای پدر، شروع به کار صادرات فیروزه با آن کشورها و واردات مدالهای مختلف از جنس طلا، نقره، برنز و برنج به ایران کرد به همین علت از پادشاه وقت، ناصرالدین شاه قاجار، لقب مدالیان گرفت که این نام در زمان رضا شاه به عنوان نام خانوادگی در شناسنامه رسمی به ثبت رسید.

طراحی وب سایت جواهری مدالیان :

طراحی سایت جواهری مدالیان یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت جواهر آلات شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت جواهری مدالیان سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه جواهر آلات در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت جواهری مدالیان از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت جواهری مدالیان از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت جواهری مدالیان بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت جواهری مدالیان تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.