نمونه کارها

اتوبار و باربری مشهد بار

اتوبار و باربری مشهد بار

درباره اتوبار و باربری مشهد بار  :

باربری و اتوبار “مشهد بار” با سال ها تجربه در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در مشهد و نیز سراسر کشور، آماده خدمت رسانی به همشهریان عزیز می باشد. از ابتدایی ترین مراحل اسباب کشی که بسته بندی وسایل است تا رساندن به مقصد و چیدمان در مکان جدید همه و همه در تخصص تیم باربری و اتوبار “مشهد بار” است.

“مشهد بار” با دارا بودن پروانه فعالیت از اتحادیه ی حمل و نقل درون شهری مشهد و مجوز از سازمان حمل و نقل شهرداری مشهد، و همچنین گواهینامه بین المللی استاندارد 10004 iso از سازمان ملی استاندارد، یکی از معتبرترین و مورد اعتمادترین باربری و اتوبارهای شهر مشهد می باشد.

طراحی وب سایت اتوبار و باربری مشهد بار  :

طراحی سایت اتوبار و باربری مشهد بار یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت اتوبار و باربری مشهد بار سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت اتوبار و باربری مشهد بار از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت اتوبار و باربری مشهد بار از سیستم مدیریت محتوای وردپرس که با تکیه بر زبان برنامه نویسی PHP می باشد، استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت اتوبار و باربری مشهد بار بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت اتوبار و باربری مشهد بار تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.