نمونه کارها

آموزش کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن

درباره آموزش کاشت ناخن :

سرکار خانم شیدا زرین متخصص پیشرفته ترین متدهای کاشت ناخن، با سابقه ای بیش از یک دهه، اقدام به راه اندازی وب سایت آموزشی نموده است.

ایشان ضمن داشتن ۵ مدرک بین المللی دارای مدرک مستری ناخن از آمریکا می باشند.

طراحی وب سایت آموزش کاشت ناخن :

طراحی سایت آموزش کاشت ناخن یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت آموزش کاشت ناخن شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت آموزش کاشت ناخن سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه آموزش و ارائه کلیه خدمات تخصصی ناخن در تهران باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت آموزش کاشت ناخن از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت آموزش کاشت ناخن از تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت آموزش کاشت ناخن بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت آموزش کاشت ناخن تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.