نمونه کارها

آب معدنی کاپیتان

آب معدنی کاپیتان

درباره آب معدنی کاپیتان :

پس از اتمام پروژه های ساختمانی و نصب ماشین آلات موفق شدیم تولید خود را در سال ۱۳۸۸ بصورت آزمایشی شروع کنیم؛ پس از ورود به بازار و در همان ابتدای کار به عنوان یکی از بزرگترین تامین کننده های سیستم ریلی کشور مطرح شدیم.

در زمستان ۱۳۸۹ بواسطه کیفیت بالای منبع آبی، ماشین آلات پیشرفته و موقعیت مکانی ویژه ای که کارخانه داشت قراردای با شرکت پپسی ایران منعقد شد و تولید خود را با برند پارسی آغاز نمودیم. در ادامه راه قراردادهایی با شرکت اشی مشی صاحب برند کوهرنگ و شرکت عالیس برای تامین آب معدنی امضاء نمودیم.

از زمستان ۱۳۹۶ نیز قراردادی با شرکت معظم خوشگوار نماینده کوکاکولای ایران در جهت تامین آب معدنی با بسته بندی خاص منعقد گردیده است. در این سال ها همواره در کنار تامین محصول آب معدنی برای معتبرترین برند ها، شرکت با برند خود نیز (کاپیتان )فعالیت داشته است. یک دهه فعالیت مستمر و کلکسیونی از معتبرترین برندهای جهانی و داخلی همگی گواه کیفیت و اعتبار این واحد تولیدی می باشد.

طراحی وب سایت آب معدنی کاپیتان :

طراحی سایت شرکت آب معدنی کاپیتان یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت تامین آب معدنی با بسته بندی خاص شرکت توسعه گران آریاز می باشد. لازم به ذکر است که طراحی سایت در مشهد صورت گرفته است. در طراحی وب سایت شرکت آب معدنی کاپیتان سعی شده است از آخرین و بروزترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده شود، به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی، جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه تولید تامین آب معدنی با بسته بندی خاص در مشهد باشد که توسط شرکت توسعه گران آریاز طراحی گردیده است.

در طراحی سایت شرکت آب معدنی کاپیتان از آخرین تکنیک های طراحی سایت واکنش گرا نیز استفاده شده است که موجب گردیده تا نمایش سایت در دستگاه های مختلف همانند تلفن همراه، تبلت و دیگر دستگاه ها، بصورت واکنش گرا یا رسپانسیو بوده و به بهترین حالت ممکن اطلاعات برای کاربران نمایش داده شود.

در طراحی سایت شرکت آب معدنی کاپیتان از تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت آب معدنی کاپیتان بکار گرفته شده است می توان به jQuery,HTML5,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.
در طراحی سایت شرکت آب معدنی کاپیتان تمامی استانداردهای سئو رعایت شده است که این موضوع باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجوگر از قبیل گوگل می شود.