مقالات

انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت

بهترین شرکت طراحی وب سایت

۱۷ دی, ۱۳۹۶مدیرمقالات۲ دیدگاهبرچسب‌ها, , , ,

انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت

این روزها نیاز تمامی کسب و کارها به یک وب سایت حرفه ای و قوی بسیار زیاد می باشد. همان طور که در پست های قبلی به آن اشاره کرده ایم.
اما انتخاب بهترین شرکت طراحی وب سایت نیازمند بررسی فاکتورهای متعدد می باشد که در ذیل به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

بودجه هزینه طراحی وب سایت

در اولین قدم باید بودجه طراحی سایت خود را بررسی کنید. اگر صرفا هزینه مبلغ پایین یک شرکت طراحی وب سایت شما را وسوسه می کند، ممکن است به مراتب هزینه و زمان بسیاری را از دست دهید.
این موضوع به این معنا نیست که شما جهت داشتن یک وب سایت حتما باید هزینه بالایی را پرداخت کنید اما همیشه ارزش کار خود را بسنجید و متناسب با آن هزینه کنید.

جهت بررسی و تخمین قیمت پروژه طراحی وب سایت خود، به راحتی می توانید با در نظر گرفتن تبلیغاتی (مانند بیلبورد، بنرها یا استند های تبلیغاتی و …)  که تا کنون داشته اید و بازدهی هر کدام از آن ها به عددی حدودی برسید.
در قسمت بعدی از شرکت طراحی سایتی که با آن به مذاکره رفته اید، بخواهید تا دلایل هزینه و ارزش هایی که با این وب سایت کسب می کنید را به شما شرح دهد.
اگر شرکت طراحی وب سایت مذکور می تواند سایتی طراحی کند که هزینه شما را باز گرداند، بنابراین نباید دغدغه ای بابت هزینه طراحی وب سایت داشته باشید.

رزومه و سابقه کاری شرکت طراحی وب سایت

صرفا همیشه سابقه طولانی نمی تواند نکته برتری یک شرکت نسبت به رقبا خود باشد!
فاکتورهایی مانند خلاقیت، دانش فنی و از همه مهمتر پشتیبانی را در اولیت قرار دهید. این موضوع را در نظر داشته باشید که همیشه با آنالیز پروژه های انجام شده شرکت طراحی وب سایت، به راحتی متوجه موارد فوق خواهید شد.
از شرکت طراحی سایت بخواهید که در مورد مشتریان و مشکلات آن ها صحبت کند و همچنین راهکارهایی که برای حل هر مشکل به آنان پیشنهاد کرده، اینگونه می توانید خلاقیت شرکت طراحی سایت را بسنجید.

اصطلاحات و کلمات تخصصی

اگر در جلسات خود با شرکت طراحی سایت، متوجه برخی از اصطلاحات یا کلمات به کار گرفته شده توسط آن مجموعه نشدید، مشکل از شما نیست! حتما از شرکت طراحی سایت بخواهید که تمامی موارد را به شما کامل توضیح دهد و برای هر پیشنهادی که به شما می دهند، علت را جویا شوید.
جهت سرمایه گذاری موفق، نیاز است دید درستی نسبت به آنچه که سرمایه گذاری می کنید، داشته باشید.

مسیری روشن داشته باشید!

به اهداف و انتظارات خود کمی فکر کنید. تصور کنید چه اتفاقاتی لازم است رخ دهد تا شما از سرمایه گذاری خود در طراحی سایت مطمئن باشید.
برخی از مواردی که می توانید به آن ها فکر کنید:

  • افزایش فروش به صورت آنلاین
  • معرفی و برند سازی
  • ارائه اطلاعات مناسب به بازدید کنندگان
  • کسب درآمد از تبلیغات سایت

از شرکت طراحی سایت بخواهید که چگونه رفتار کاربران سایت شما را ثبت می کند و چه راهکارهایی جهت فروش یا برند سازی هر چه بیشتر شما را دارد. شما با شناسایی رفتار کاربران خود می توانید کاربر پسندانه ترین وب سایت ممکن را داشته باشید!

شرکت طراحی سایت خوب بایستی از روش ها مناسب وب به شما توضیحاتی ارائه دهد و جهت تعیین استراتژی به شما کمک های لازم را انجام دهد تا بتواند دستیابی شما را به اهداف از راه اندازی وب سایت هرچه راحت تر و سریع تر نماید.

خدمات پس از فروش (پشتیبانی)

یک شرکت طراحی سایت معتبر حتی پس از پایان یافتن پروژه، از سلامت سایت شما مراقبت خواهد کرد تا مطمئن باشد شما به اهداف خود خواهید رسید.
اگر وب سایت نیازمند تغییرات یا اضافه شدن قسمت خاصی باشد، باید دانش لازم جهت ارتقا وب سایت شما را داشته باشد. یک شرکت طراحی سایت معتبر تمامی دامنه ها را به نام مشتری و اطلاعات حساب های کاربری را به وی ارائه می دهد تا وابستگی مشتری را به صفر برساند و آزادی عمل را از کافرمای خود سلب نکند.

پیشنهاد می شود قبل از عقد قرارداد از شرکت طراحی وب سایت بپرسید در صورت بروز خطا یا تغییرات احتمالی پس از اتمام پروژه چگونه آن ها را انجام خواهند داد یا مشکلات مشتریان فعلی خود را به چه روش یا سبکی حل خواهند کرد. در صورتی که پاسخ های شرکت طراحی وب سایت برای شما اغنا کننده نبود، می توانید استعلام آن ها را از مشتریان فعلی که دارند،‌ بگیرید.

سخن پایانی

پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت می تواند غیر ممکن باشد، زیرا شاید یک شرکت طراحی سایت تمامی موارد فوق را داشته باشد اما سبک کاری آن ها با مواردی که شما مد نظر دارید تفاوت های بسیاری داشته باشد.
بنابراین همیشه چند گزینه را مد نظر داشته باشید تا بتوانید در مواردی فوق آن ها را با هم مقایسه و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

همچنین شرکت توسعه گران آریاز مفتخر می باشد از سال ۱۳۹۰ به صورت حرفه طراحی سایت در مشهد را استارت زده و تا کنون افتخار همکاری با کسب و کارهای زیادی را داشته است.
هدف ما جلب رضایت ۱۰۰ درصدی مشتریان می باشد و همیشه بر این باور هستیم که بهترین روش تبلیغات، داشتن مشتریان راضی می باشد.

آریاز، توسعه دهنده راهبرهای شما

2 دیدگاه در "بهترین شرکت طراحی وب سایت"

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *